Granica Bezledy - Żagiel Piecki 2:3

Granica Bezledy - Żagiel Piecki  2:3

Żagiel zdobył Bezledy! Po ciekawym, choć nie stojącym na wysokim poziomie, meczu zdobyliśmy kolejne trzy oczka!
Zwycięstwo o tyle bezcenne, ze osiągnięte mimo wielu przeciwnosci losowych, ktore jakby zmówiły się w tym samym czasie. Trener RR kolejny raz przed meczem musiał improwizować i szachowac ustawieniem. Szanse gry od pierwszej minuty otrzymali#Medialny26, który tym razem wcielił się w role prawego obrońcy oraz 15 letni Konrad Lis dla którego był to debiut w pierwszym składzie seniorskiej drużyny!
Żagiel źle rozpoczął mecz. Juz w 15 min przegrywaliśmy 0:1 po ciągu błedów całej defensywy. Na całe szczeście juz dwie minuty później mieliśmy remis. Wachowski odebrał piłkę obrońcy Bezled, popędził w kierunku bramki i dośrodkował wpost na głowę Kuliga. Łowczy nie zwykł marnować setek więc pewnie umieścił futbolówkę w siatce. W 27 min. Puławski idealnie dośrodkował z rzutu rożnego i ponownie Łowczy okazał się najsprytniejszy w polu karnym. Strzał głową i KSZ na prowadzeniu! W tym okresie czasu calkowicie zdominowaliśmy gospodarzy, a bramki wydawały się jedynie kwestią czasu. W 43min. mamy juz 3:1 po strzalem z ostrego kąta Michała Januszkiewicza!
Druga połowa nie była juz tak efektowna w naszym wykonaniu jak pierwsza. Zadowolony wynikiem KSŻ, jakby podświadomie, cofnął sie do obrony, myśląc głównie o defensywie. Gospodarze z każdą minutą stawali się groźniejsi. W 60 min napastnik Bezled uderza w poprzeczke z rzutu wolnego. W odpowiedzi atomowe uderzenie Puławskiego z 30 metrów również ląduje na poprzeczce i odbija się przed linią bramkową, wychodząc w pole. Granica swojego dopieła w 78 minucie gdy sędzia zawodów podyktował rzut karny po rzekomym faulu Berka. Na tablicy wyników 2:3 i kwadrans do końca. Bezledy zwietrzyły swoją szansę i ruszyły do lawinowych ataków. Szczelna i momentami rozpaczliwa obrona uchroniła nas przed utratą bramki i do końca meczu wynik nie uległ zmianie! Wywozimy 3pkt!
Dziekujemy kibicom z Piecek, którzy pokonali 90km by wspierac nasz zespół! Te punkty dedykujemy wszystkim naszym fanom! Do zobaczenia w sobote o 16:00 na ŻagielArena !